| Артикул товару | DT9827_1 |
| Довжина | 160мм |
| Комплектація | Бур - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Довжина загальна | 160мм |
| Довжина робоча | 100мм |
Характеристики
143 грн./шт
Варіанти цін
143 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9636 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
112 грн./шт
Варіанти цін
112 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8461 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 835мм |
| Кількість | 4шт |
| Загальна довжина | 835мм |
| Застосування | нержавіюча сталь ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 4 шт |
| Ширина полотна | 12мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.5мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DCS371 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 835мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 6.35мм |
| Робоча довжина полотна | 835мм |
Характеристики
5 163 грн./шт
Варіанти цін
5 163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7333 |
| Тип | ножи для рейсмуса |
| Довжина | 260мм |
| Комплектація | Комплект |
| Сумісність | DW733S |
| Призначення | для рейсмусів та рубанків |
| Використовуються з | DW733S |
| Застосовуваність | ножі для рейсмусов |
Характеристики
3 919 грн./шт
Варіанти цін
3 919 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-2040 |
| Вага | 0,440кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 20мм |
| Довжина бура | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-9075 |
| Вага | 0,132кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 75мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-5115 |
| Вага | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000731куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 115мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8717 |
| Вага | 0,268кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | pt-1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60001 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 113мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 113мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 83мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 113мм |
| Довжина робоча | 83мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
223 грн./шт
Варіанти цін
223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2359 |
| Тип | полотна пиляльні по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ пластик |
| Комплектація | Полотно пильне біметалічне по дереву - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ запатентована форма зуба для врізного пиляння |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
959 грн./шт
Варіанти цін
959 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2346 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | метал ⁄ кольорові метали |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 18 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.4мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 3мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
767 грн./шт
Варіанти цін
767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7002 |
| Тип | патрон свердлильний |
| Комплектація | Патрон. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | різьба 1 ⁄ 2” ? 20 UNF |
| Максимальний діаметр свердла | 13мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варіанти цін
671 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25304DH |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Система пиловидалення DeWALT |
| Сумісність | DCH323 ⁄ DCH333 ⁄ DCH334 ⁄ DCH335 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
14 804 грн./шт
Варіанти цін
14 804 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20591 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ мармур |
| Комплектація | В комплекті - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 76мм |
| Висота сегментів | 6.5мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 1мм |
| Сумісність з інструментом | DCS438 |
| Висота алмазного шару | 6.5мм |
| Особливі властивості | універсальність |
| Товщина кола | 1.3мм |
Характеристики
569 грн./шт
Варіанти цін
569 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20590 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Застосування | гіпсокартон ⁄ фіброцемент ⁄ пластик ⁄ склопластик ⁄ метал |
| Комплектація | Диск пилковий - 1 шт. |
| Діаметр зовнішній | 76мм |
| Кількість зубців | 5 |
| Товщина полотна | 1.3мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр посадки | 9.5мм |
| Ширина розпилу | 1.8мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | MULTI MATERIAL |
| Сумісність з інструментом | DCS438 |
| Висота алмазного шару | 0.3мм |
| Особливі властивості | універсальність |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4917 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
911 грн./шт
Варіанти цін
911 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DFS9150B1G |
| Комплектація | Упаковка 960 шт |
| Довжина цвяха | 40мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DFS |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
5 687 грн./шт
Варіанти цін
5 687 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4957 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 29шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел з 29 шт: 1, 1,5, 2, 2,5, 3, 3,2, 3,3, 3,5, 4, 4,2, 4,5, 4,8, 5, 5,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 12,5, 13 мм; |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 29 |
| Футляр | Пластиковый кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
10 067 грн./шт
Варіанти цін
10 067 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6675 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
160 грн./шт
Варіанти цін
160 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















