| Артикул товару | DWV9130 |
| Тип | адаптер універсальний |
| Комплектація | 1 шт |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26204 |
| Призначення | для пилососів |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
295 грн./шт
Варіанти цін
295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1923 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | металл;метал |
| Діаметр зовнішній | 140мм |
| Максимальна швидкість обертів | 4200об/хв |
| Призначення | метал |
| Кількість зубців | 30шт |
| Товщина полотна | 1.13мм |
| Кут заточування | 1.5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1мм |
| Ширина пропила | 1.49мм |
| Серія | METAL CUTTING |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4200об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
4 204 грн./шт
Варіанти цін
4 204 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-1012 |
| Вага | 0,620кг |
| Об'єм | 0,000535куб.м |
| Застосування | для цегли, бетону, дерева |
| Товщина диска | 1,0мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6830 |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 225мм |
| Сумісність | перфоратори |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
4 264 грн./шт
Варіанти цін
4 264 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-3044 |
| Вага | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000769куб.м |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 230мм |
| Товщина диска | 1.6мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2.2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429038 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
6 979 грн./шт
Варіанти цін
6 979 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442095 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085023 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094101 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1150 |
| Вага | 0,958кг |
| Об'єм | 0,002623куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1RSS/C1-W 604x4,5/3,5x25,4-11,5-36-ARP 40x4,5x10+2 R290 Classic H12
| Артикул товару | 12185004162 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
12 850 грн./шт
Варіанти цін
12 850 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-4211 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки - 3 шт |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
1 359 грн./шт
Варіанти цін
1 359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWS5021 |
| Тип | шина напрямна |
| Довжина | 1м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCS579 ⁄ DCS520 ⁄ DWE576K ⁄ DWS5031 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
4 425 грн./шт
Варіанти цін
4 425 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3169 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 10 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варіанти цін
1 137 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3116XM |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Шліфлисти 25 шт. |
| Зернистість | 180мкм |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5555 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 717 грн./шт
Варіанти цін
2 717 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DFS9175B1G |
| Комплектація | Упаковка 960 шт |
| Довжина цвяха | 45мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DFS |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
6 204 грн./шт
Варіанти цін
6 204 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20629 |
| Тип | центруюче свердло з напайкою CARBIDE TIP |
| Довжина | 95мм |
| Застосування | метал ⁄ деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | Центруюче свердло - 1 шт |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT20626 |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 95мм |
| Серія | QUICK CHANGE |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0396 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,001331куб.м |
| Висота | 64мм |
| Тип | свердло корончаcте по плитці |
| Застосування | для кахлів, шифера, плитки |
| Діаметр свердла | 103мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085518 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















