| Артикул товару | DT4260 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесинафанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Призначення | деревина ⁄ ЛДСП |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 400 грн./шт
Варіанти цін
5 400 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1955 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 235мм |
| Максимальна швидкість обертів | 5500об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 5500об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 379 грн./шт
Варіанти цін
1 379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1953 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 216мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 166 грн./шт
Варіанти цін
1 166 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0308 |
| Вага | 0,377кг |
| Об'єм | 0,001404куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 80 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1058 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | зелений |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1051 |
| Вага | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000392куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | жовтий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3020 |
| Вага | 0,338кг |
| Об'єм | 0,000404куб.м |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Діаметр круга | 200мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 36 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 25.4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0515 |
| Вага | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к150 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-3523 |
| Вага | 0,614кг |
| Об'єм | 0,000363куб.м |
| Діаметр свердла | 35мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
280 грн./шт
Варіанти цін
280 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 87015424017 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
555 грн./шт
Варіанти цін
555 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442162 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429042 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10115502018 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT4786 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
773 грн./шт
Варіанти цін
773 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2053 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина ⁄ ЛДСП ⁄ фанера ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 73мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 40мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 40мм |
| Робоча довжина полотна | 73мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
416 грн./шт
Варіанти цін
416 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-2591 |
| Тип | насадка для підлоги |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV30SAPTA |
Характеристики
1 415 грн./шт
Варіанти цін
1 415 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-1400 |
| Тип | насадка для щілин |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
779 грн./шт
Варіанти цін
779 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9130 |
| Тип | адаптер універсальний |
| Комплектація | 1 шт |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26204 |
| Призначення | для пилососів |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
295 грн./шт
Варіанти цін
295 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1923 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | металл;метал |
| Діаметр зовнішній | 140мм |
| Максимальна швидкість обертів | 4200об/хв |
| Призначення | метал |
| Кількість зубців | 30шт |
| Товщина полотна | 1.13мм |
| Кут заточування | 1.5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1мм |
| Ширина пропила | 1.49мм |
| Серія | METAL CUTTING |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4200об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
4 204 грн./шт
Варіанти цін
4 204 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1027 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | синій, зелений, оранжевий, червоний, жовтий, рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















