1 425 грн./шт
Варіанти цін
1 425 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0025 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,002900куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Висота | 30мм |
| Тип | набор корончатых сверл |
| Довжина | 30мм |
| Застосування | для гіпсокартону |
| Діаметр свердла | 60-95мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 185×20×1,5 мм, 18 зубів, 7700 об/хв INTERTOOL CT-3040
| Артикул товару | CT-3040 |
| Вага | 0,279кг |
| Об'єм | 0,000585куб.м |
| Швидкість обертання | 7700об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Діаметр круга | 185мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 18 |
| Кут заточування | 10град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4014 |
| Вага | 0,097кг |
| Об'єм | 0,000147куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2026 |
| Вага | 0,308кг |
| Об'єм | 0,000762куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 260мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина бура | 260мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-4040 |
| Вага | 0,366кг |
| Об'єм | 0,000803куб.м |
| Тип | мастило |
| Робоча температура | від -20 до +60град |
| Застосування | універсальне |
| Температура зберігання | від -5 до +35град |
| Склад | мінеральне мастило, дистиляти нафти, віддушка, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0116 |
| Вага | 0,334кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Тип | насадка кутова для дрилів, шурупокрутів |
| Габаритні розміри | 140х50х30мм |
| Максимальне зусилля | 57нм |
| Країна-виробник | тайвань |
| Патрон | 1/4" |
| Хвостовик | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11161034029 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429026 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 844 грн./шт
Варіанти цін
3 844 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11120421014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115421009 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120053015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 336 грн./шт
Варіанти цін
1 336 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0106 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | Supreme-ExtraDiesel(10W-40),1л |
| Об'єм | 1л |
| Тип двигуна | Дизель |
| Застосування | моторна олива |
| Комплектація | Пластикова пляшка ємністю 1 л |
| Тип мастила | напівсинтетичне |
| Тип оливи | напівсинтетична |
Характеристики
279 грн./шт
Варіанти цін
279 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3711 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Висота сегментів | 7мм |
| Кромка диска | Turbo |
| Товщина сегментів | 2.2мм |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Висота алмазного шару | 7мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Товщина кола | 2.2мм |
Характеристики
724 грн./шт
Варіанти цін
724 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4260 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесинафанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Призначення | деревина ⁄ ЛДСП |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 400 грн./шт
Варіанти цін
5 400 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1955 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 235мм |
| Максимальна швидкість обертів | 5500об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 5500об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 379 грн./шт
Варіанти цін
1 379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1953 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 216мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 166 грн./шт
Варіанти цін
1 166 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0308 |
| Вага | 0,377кг |
| Об'єм | 0,001404куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 80 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1058 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | зелений |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















