| Артикул товару | 10170085321 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
27 072 грн./шт
Варіанти цін
27 072 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085203 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085178 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085131 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120421014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115528010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120349015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120048019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT6043 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17903094093 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT4592 |
| Тип | подовжувач для форстенбора |
| Довжина | 0.14м |
| Комплектація | Подовжувач. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник |
Характеристики
1 154 грн./шт
Варіанти цін
1 154 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20562 |
| Комплектація | Насадка до шурупокрута - 1 шт.; Гайкотримачи під шпильки з різбою: М6 - 1 шт.,. М8 - 1 шт.,. М10 - 2 шт.,. М12 - 2 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
8 359 грн./шт
Варіанти цін
8 359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3113XM_25_1 |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
27 грн./шт
Варіанти цін
27 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8087 |
| Довжина | 600мм |
| Загальна довжина | 600мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
1 146 грн./шт
Варіанти цін
1 146 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70727 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 14шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 14 шт - 1, 1.5х2, 2х2, 2.5, 3х2, 3.5, 4х2, 5, 6, 8 мм. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 14 |
| Футляр | Пластиковый кейс:Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 328 грн./шт
Варіанти цін
1 328 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-4010 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1446 |
| Вага | 0,317кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5110 |
| Вага | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 11мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 142мм |
| Довжина робочої частини | 94мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0432 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000380куб.м |
| Тип кріплення | sds max / sds plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11161034029 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















