| Артикул товару | DTM8682 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Абразивна сітка до ексцентрикових шліфувальних машин - 5 шт |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
896 грн./шт
Варіанти цін
896 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3164 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 10 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варіанти цін
1 137 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20630 |
| Тип | центрувальне свердло з вістрям SELF-FEED |
| Довжина | 95мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Центруюче свердло - 1 шт |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT20626 |
| Призначення | центруючі свердла |
| Довжина загальна | 95мм |
| Серія | QUICK CHANGE |
Характеристики
323 грн./шт
Варіанти цін
323 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4282 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластикалюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 96шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TFZ |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 862 грн./шт
Варіанти цін
6 862 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9579 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
548 грн./шт
Варіанти цін
548 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1545 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,003510куб.м |
| Тип | Шланг високого тиску до мийок |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517<br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 170бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170516021 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120158027 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442025 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034017 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT4592 |
| Тип | подовжувач для форстенбора |
| Довжина | 0.14м |
| Комплектація | Подовжувач. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник |
Характеристики
1 154 грн./шт
Варіанти цін
1 154 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20562 |
| Комплектація | Насадка до шурупокрута - 1 шт.; Гайкотримачи під шпильки з різбою: М6 - 1 шт.,. М8 - 1 шт.,. М10 - 2 шт.,. М12 - 2 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
8 359 грн./шт
Варіанти цін
8 359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5547 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 588 грн./шт
Варіанти цін
1 588 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4913 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8087 |
| Довжина | 600мм |
| Загальна довжина | 600мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
1 146 грн./шт
Варіанти цін
1 146 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70727 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 14шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 14 шт - 1, 1.5х2, 2х2, 2.5, 3х2, 3.5, 4х2, 5, 6, 8 мм. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 14 |
| Футляр | Пластиковый кейс:Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 328 грн./шт
Варіанти цін
1 328 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-3210 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 3.2мм |
| Довжина заклепки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0263 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 3мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11161034029 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10215129022 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















