| Артикул товару | RT-1041 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | червоний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10215026011 |
| Тип | Turboмм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034017 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT6043 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варіанти цін
1 180 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4592 |
| Тип | подовжувач для форстенбора |
| Довжина | 0.14м |
| Комплектація | Подовжувач. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник |
Характеристики
1 154 грн./шт
Варіанти цін
1 154 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3164 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 10 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варіанти цін
1 137 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5547 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 588 грн./шт
Варіанти цін
1 588 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4913 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8087 |
| Довжина | 600мм |
| Загальна довжина | 600мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
1 146 грн./шт
Варіанти цін
1 146 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4282 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластикалюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 96шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TFZ |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
6 862 грн./шт
Варіанти цін
6 862 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1545 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,003510куб.м |
| Тип | Шланг високого тиску до мийок |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517<br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 170бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-3210 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 3.2мм |
| Довжина заклепки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0263 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 3мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
29 грн./шт
Варіанти цін
29 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0461 |
| Вага | 1,600кг |
| Об'єм | 0,000979куб.м |
| Тип | зубило-піка |
| Довжина | 410мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр тросу | 30мм |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | hex |
| Діаметр пробійника | 30мм |
| Довжина пробійника | 410мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10215129022 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170516021 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085321 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
27 072 грн./шт
Варіанти цін
27 072 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085203 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085178 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115528010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















