| Артикул товару | SW-1023 |
| Вага | 0,094кг |
| Об'єм | 0,000146куб.м |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0015 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000449куб.м |
| Кількість | 5шт |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
5 499 грн./шт
Варіанти цін
5 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 251226 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 075 грн./шт
Варіанти цін
2 075 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085516 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085304 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-4080 |
| Вага | 3,200кг |
| Об'єм | 0,001455куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 40мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-1300 |
| Тип | насадка для підлоги |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
519 грн./шт
Варіанти цін
519 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4941 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
5 081 грн./шт
Варіанти цін
5 081 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCDW102 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | бетон армований |
| Комплектація | Коронка - 1 шт. |
| Сумісність | DCD150 |
| Хвостовик | 1 1 ⁄ 4” UNC |
| Тип свердління | з охолодженням |
| Серія | POWERSHIFT |
| Тип коронки | алмазна |
Характеристики
8 260 грн./шт
Варіанти цін
8 260 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8907 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
323 грн./шт
Варіанти цін
323 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-1000 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000222куб.м |
| Застосування | для цегли, дерева, каменю |
| Товщина диска | 1,0мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085392 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10115502020 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 840 грн./шт
Варіанти цін
1 840 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-3075 |
| Вага | 0,223кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 75мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1260 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000459куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1534 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000190куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | конектор |
| Довжина | 50мм |
| Застосування | для подовження шланга |
| Діаметр зовнішній | 20мм |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1509, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90294 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Висота сегментів | 12мм |
| Кромка диска | сегментована |
| Товщина сегментів | 3мм |
| Серія | Extreme |
| Висота алмазного шару | 12мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Товщина кола | 2.6мм |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DTM8682 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Абразивна сітка до ексцентрикових шліфувальних машин - 5 шт |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
896 грн./шт
Варіанти цін
896 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3164 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 10 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варіанти цін
1 137 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















