| Артикул товару | DT4322 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
4 240 грн./шт
Варіанти цін
4 240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT99555 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 230мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 230мм |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне універсальне - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 14 - 18 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 230мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
1 222 грн. /шт
1 438 грн.
-15%
Економія 216 грн.
Варіанти цін
1 222 грн. /шт
1 438 грн.
-15%
Економія 216 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | RT-1054 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | блакитний |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1049 |
| Вага | 0,127кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | жовтий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085174 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 387 грн./шт
Варіанти цін
3 387 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10115029020 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035057 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT7620 |
| Тип | набір системи свердління |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Зенкер конічний з напрямних свердлом 2 шт. - №8, №10;. фрези для вирізання отворів під чопики - 2 шт.;. ключ шестигранний. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Блістер |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варіанти цін
1 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4210 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | мягкая древесина и древесина с гвоздями;м’яка деревина і деревина з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Призначення | деревина ⁄ ЛДСП |
| Кількість зубців | 32шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
3 718 грн./шт
Варіанти цін
3 718 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60816 |
| Тип | бур |
| Довжина | 340мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 340мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 944 грн./шт
Варіанти цін
2 944 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-2125 |
| Вага | 0,719кг |
| Об'єм | 0,001406куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094091 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120049027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429035 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085531 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5039 |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 43мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4646 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 162 грн./шт
Варіанти цін
1 162 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20700 |
| Тип | насадка шліфувальна |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
575 грн./шт
Варіанти цін
575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3758 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | цегла |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Висота сегментів | 10мм |
| Кромка диска | сегментована |
| Товщина сегментів | 6.3мм |
| Висота алмазного шару | 10мм |
| Особливі властивості | висока швидкість обробки |
| Товщина кола | 6.3мм |
Характеристики
2 326 грн./шт
Варіанти цін
2 326 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10215129014 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















