| Артикул товару | 89568442039 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 299052 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 075 грн./шт
Варіанти цін
2 075 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20706 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | деревина |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 16зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
575 грн./шт
Варіанти цін
575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVC4003 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20505 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова з розбірним корпусом - 1 шт., Бічна рукоятка - 1 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шпіндель квадрат 3 ⁄ 8 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 793 грн./шт
Варіанти цін
1 793 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-4830 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000289куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4.8мм |
| Довжина заклепки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-2601 |
| Тип | шланг для пилососів |
| Довжина | 6м |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
3 099 грн./шт
Варіанти цін
3 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6272 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 115 грн./шт
Варіанти цін
1 115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-0096 |
| Вага | 0,508кг |
| Об'єм | 0,001179куб.м |
| Тип | очищувач |
| Робоча температура | від +10 до +25град |
| Застосування | метал |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | суміш органічних розчинників, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031024 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442065 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 90215129020 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DCFA4031 |
| Тип | змінні кулачки |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Комплект кулачків - 1 шт. |
| Сумісність | DCF403 |
| Призначення | для заклепувального пістолета |
Характеристики
492 грн./шт
Варіанти цін
492 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8468 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 690мм |
| Кількість | 3шт |
| Загальна довжина | 690мм |
| Застосування | нержавіюча сталь ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 3 шт |
| Ширина полотна | 18мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.5мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8-1.4мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DCS377 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 690мм |
| Робоча довжина полотна | 690мм |
Характеристики
3 098 грн./шт
Варіанти цін
3 098 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-1900D |
| Тип | насадка для підлоги |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA |
Характеристики
779 грн./шт
Варіанти цін
779 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWA8011RIA |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали |
| Діаметр круга | 355мм |
| Діаметр зовнішній | 355мм |
| Товщина | 3мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 25.4мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
331 грн./шт
Варіанти цін
331 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4322 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
4 240 грн./шт
Варіанти цін
4 240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT99555 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 230мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 230мм |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне універсальне - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 14 - 18 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 230мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
1 222 грн. /шт
1 438 грн.
-15%
Економія 216 грн.
Варіанти цін
1 222 грн. /шт
1 438 грн.
-15%
Економія 216 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | RT-1049 |
| Вага | 0,127кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11,2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | жовтий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 70115429037 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















