| Артикул товару | PT-8650 |
| Вага | 2,125кг |
| Об'єм | 0,000429куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4004 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал | a 46 sbf |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Товщина круга | 2мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170516019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085269 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10117023003 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
650 грн./шт
Варіанти цін
650 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 310455 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 950 грн./шт
Варіанти цін
2 950 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17483524005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3060 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,000766куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 30мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70750 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 8шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Набір перових свердел по дереву 8 шт. - 12, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 мм - по 1 шт. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 8 |
| Футляр | Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 152мм |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | кейс M для касет система TSTAK |
Характеристики
1 784 грн./шт
Варіанти цін
1 784 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9340 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Два фільтра. В упаковці |
| Сумісність | DWV901 ⁄ DWV902 L ⁄ DWV902M ⁄ DWV905M |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV901, DWV902 L / M, DWV905M |
Характеристики
3 856 грн./шт
Варіанти цін
3 856 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70828 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 6шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір свердел по металу 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 7 |
| Довжина загальна | 49.61мм |
| Довжина робоча | 24.33мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | касета |
Характеристики
472 грн./шт
Варіанти цін
472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4094 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 48шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
3 763 грн./шт
Варіанти цін
3 763 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-604050 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к400 |
| Розміри | 105x280мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10215129023 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
17 627 грн./шт
Варіанти цін
17 627 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1036 |
| Вага | 1,030кг |
| Об'єм | 0,001634куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Довжина | 200мм |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Колір | прозорий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Вага упаковки | 1кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429037 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429025 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085302 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















