| Артикул товару | DT20439 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 230мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 230мм |
| Застосування | деревина із цементом та цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6мм |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 230мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
911 грн./шт
Варіанти цін
911 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3715 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ мармур ⁄ граніт |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 110мм |
| Висота сегментів | 8мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 1.6мм |
| Сумісність з інструментом | DWC410 |
| Висота алмазного шару | 8мм |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варіанти цін
2 068 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0403 |
| Вага | 0,693кг |
| Об'єм | 0,002016куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 36 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 533мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8006 |
| Вага | 0,455кг |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1610 |
| Перетин дроту | 0.9x0.7мм |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-9050 |
| Вага | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 50мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0412 |
| Вага | 0,410кг |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 280мм |
| Ширина робочої частини | 17мм |
| Ширина основи | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-0003 |
| Вага | 3,298кг |
| Об'єм | 0,012555куб.м |
| Діаметр УШМ | 180-230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442162 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20440 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | деревина із цементом та цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6мм |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20516 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 39мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 39мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
81 грн./шт
Варіанти цін
81 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DX7941 |
| Тип | круги абразивні шліфувальні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали зварювальні шви |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 6мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 6мм |
Характеристики
114 грн./шт
Варіанти цін
114 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4063 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | деревофанераДСПДВПМДФповторно используемое дерево;дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно використане дерево |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.4мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
2 763 грн./шт
Варіанти цін
2 763 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-5125 |
| Вага | 0,283кг |
| Об'єм | 0,001381куб.м |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 125мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11120049028 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085269 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10117023003 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
650 грн./шт
Варіанти цін
650 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 910283018059 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70750 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 8шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Набір перових свердел по дереву 8 шт. - 12, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 мм - по 1 шт. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 8 |
| Футляр | Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 152мм |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | кейс M для касет система TSTAK |
Характеристики
1 784 грн./шт
Варіанти цін
1 784 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVC4002 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















