| Артикул товару | SD-4006 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000018куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 16923119004 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10115028010 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20501 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка з гнучким приводом - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
2 459 грн./шт
Варіанти цін
2 459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25303DH |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Система видалення пилу для перфораторів SDS-Plus для DCH273 і DCH274, DCH253 і DCH254 (тип 2). |
| Сумісність | DCH273 ⁄ DCH274 ⁄ DCH275 |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
14 804 грн./шт
Варіанти цін
14 804 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3307 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Комплектація | Шлифленты 10 шт. |
| Зернистість | 220мкм |
Характеристики
973 грн./шт
Варіанти цін
973 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6679 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
235 грн./шт
Варіанти цін
235 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT43972 |
| Тип | набори кругів |
| Кількість | 10шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Комплектація | Набір з 10 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Упаковка | металевий бокс |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60844 |
| Тип | бур |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
10 152 грн./шт
Варіанти цін
10 152 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170085457 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085413 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018052 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20439 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 230мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 230мм |
| Застосування | деревина із цементом та цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6мм |
| Відстань між зубами | 4.2мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 230мм |
| Крок зубів | 4.2мм |
Характеристики
911 грн./шт
Варіанти цін
911 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3715 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ мармур ⁄ граніт |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 110мм |
| Висота сегментів | 8мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 1.6мм |
| Сумісність з інструментом | DWC410 |
| Висота алмазного шару | 8мм |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варіанти цін
2 068 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0908 |
| Вага | 0,039кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р120 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8006 |
| Вага | 0,455кг |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1610 |
| Перетин дроту | 0.9x0.7мм |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-9050 |
| Вага | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Діаметр щітки | 50мм |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0412 |
| Вага | 0,410кг |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 280мм |
| Ширина робочої частини | 17мм |
| Ширина основи | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5005 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000356куб.м |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Хвостовик | hex 1/4" |
| Тип сталі | високовуглецева інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















