| Артикул товару | DT4535 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | 5 штук свердел у пластиковій касеті |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 80.9мм |
| Довжина робоча | 52.6мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20776 |
| Тип | полотно пиляльне універсальне |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пиляльне - 5 шт. |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
5 163 грн./шт
Варіанти цін
5 163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170516028 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7105 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 105мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 90115081021 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10117126010 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225/M14Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT90368 |
| Тип | тримач коронок BiM |
| Комплектація | Тримач коронок (ціфенборов) - 1 шт |
| Сумісність | коронки BiM 32 - 210 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | шестигранник 10 мм. |
| Діаметр закріплюваних цифенборів | 32-210мм |
| Наявність центруючого свердла | є |
| Серія | Extreme |
Характеристики
402 грн./шт
Варіанти цін
402 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20503 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 141 грн./шт
Варіанти цін
1 141 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5215 |
| Вага | 1,000кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полірована сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1,5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 70мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4963 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 75мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
441 грн./шт
Варіанти цін
441 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-7080 |
| Вага | 0,953кг |
| Об'єм | 0,000867куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4020 |
| Вага | 0,103кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
Варіанти цін
25 грн. /шт
29 грн.
-14%
Економія 4 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | RT-4008 |
| Вага | 0,073кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 910283018063 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
372 грн./шт
Варіанти цін
372 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 16923097004 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984445080 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20501 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка з гнучким приводом - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
2 459 грн./шт
Варіанти цін
2 459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6679 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
235 грн./шт
Варіанти цін
235 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT10401_10 |
| Тип | набір пиляльних дисків |
| Кількість | 10шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | диск пиляльний - 10 шт. перехідне кільце - 1 шт. |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 0.99мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Ширина розпилу | 1.65мм |
| Ширина пропила | 1.65мм |
| Серія | Elite |
| Упаковка | дисплей |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 566 грн./шт
Варіанти цін
5 566 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60844 |
| Тип | бур |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
10 152 грн./шт
Варіанти цін
10 152 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















