| Артикул товару | DE6966 |
| Тип | регулятор обмежувача глибини різу до фрезеру |
| Комплектація | Регулятор - 1 шт |
| Сумісність | DW624 ⁄ DW625 ⁄ DW626 ⁄ DW629 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 920 грн./шт
Варіанти цін
1 920 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17903094074 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 712 грн./шт
Варіанти цін
2 712 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6770 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 180мм |
| Сумісність | DT6762 ⁄ DT6763 ⁄ DT6766 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDSmax |
| Довжина загальна | 180мм |
Характеристики
3 614 грн./шт
Варіанти цін
3 614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-0090 |
| Вага | 0,488кг |
| Об'єм | 0,000912куб.м |
| Тип | очищувач |
| Робоча температура | від +15 до +25град |
| Застосування | метал, скло |
| Температура зберігання | від -5 до +50град |
| Склад | суміш органічних розчинників, парафін, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442161 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10216025023 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085515 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094128 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
16 885 грн./шт
Варіанти цін
16 885 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 910283018052 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035066 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DE7023 |
| Максимальне навантаження | 225кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DWS773 DWS774 DCS777 D27111 D27113 DWS727 DCS727 DWS780 DCS780 |
Характеристики
19 009 грн./шт
Варіанти цін
19 009 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4535 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | 5 штук свердел у пластиковій касеті |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 80.9мм |
| Довжина робоча | 52.6мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20776 |
| Тип | полотно пиляльне універсальне |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пиляльне - 5 шт. |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
5 163 грн./шт
Варіанти цін
5 163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-4110 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000253куб.м |
| Тип | рідкий / аерозоль |
| Робоча температура | от -20 до +50град |
| Застосування | метал |
| Температура зберігання | -5°с - +35°с |
| Склад | масло мінеральне, дистиляти нафти, дисульфід молібдену, пропан, бутан. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10216025019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085171 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 90115081021 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018185 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
804 грн./шт
Варіанти цін
804 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















