| Артикул товару | DT60004 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 170мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
264 грн./шт
Варіанти цін
264 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4648 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 353 грн./шт
Варіанти цін
1 353 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6966 |
| Тип | регулятор обмежувача глибини різу до фрезеру |
| Комплектація | Регулятор - 1 шт |
| Сумісність | DW624 ⁄ DW625 ⁄ DW626 ⁄ DW629 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 920 грн./шт
Варіанти цін
1 920 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4916 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
786 грн./шт
Варіанти цін
786 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170516028 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442161 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031031 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018185 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
804 грн./шт
Варіанти цін
804 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11120034019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT2975 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 555мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 555мм |
| Застосування | білий газобетон |
| Комплектація | Полотно пильне спеціальне - 1 шт |
| Робоча довжина | 430мм |
| Призначення | полотна для ALLIGATOR® |
| Матеріал полотна | TCT |
| Тип полотна | полотно для пил ALLIGATOR |
| Матеріал зубів | TCT |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DWE 397 DWE 398 DWE 399 |
| Особливі властивості | продуктивність |
| Загальна довжина полотна | 555мм |
| Робоча довжина полотна | 430мм |
Характеристики
4 794 грн./шт
Варіанти цін
4 794 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6770 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 180мм |
| Сумісність | DT6762 ⁄ DT6763 ⁄ DT6766 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDSmax |
| Довжина загальна | 180мм |
Характеристики
3 614 грн./шт
Варіанти цін
3 614 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-0090 |
| Вага | 0,488кг |
| Об'єм | 0,000912куб.м |
| Тип | очищувач |
| Робоча температура | від +15 до +25град |
| Застосування | метал, скло |
| Температура зберігання | від -5 до +50град |
| Склад | суміш органічних розчинників, парафін, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7105 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 105мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4106 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Покриття | sand blaster |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина свердла | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-4110 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000253куб.м |
| Тип | рідкий / аерозоль |
| Робоча температура | от -20 до +50град |
| Застосування | метал |
| Температура зберігання | -5°с - +35°с |
| Склад | масло мінеральне, дистиляти нафти, дисульфід молібдену, пропан, бутан. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085417 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085171 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 90115081021 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035066 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















