| Артикул товару | BT-0931 |
| Вага | 0,068кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р200 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0430 |
| Вага | 0,046кг |
| Об'єм | 0,000170куб.м |
| Тип | перехідник для патронів |
| Сумісність | для патронів з різьбою 1/2 " х20unf |
| Тип кріплення | sds plus - 1/2" x 20 unf |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11139053030 |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120159015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 99937365005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT60004 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 170мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
264 грн./шт
Варіанти цін
264 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT43906 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
56 грн./шт
Варіанти цін
56 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17903094074 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 712 грн./шт
Варіанти цін
2 712 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-3822 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 1.5-10мм |
| Шпиндель | в12 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0906 |
| Вага | 0,054кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р80 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4106 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Покриття | sand blaster |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина свердла | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-6040 |
| Вага | 0,336кг |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Тип | силікон |
| Робоча температура | від -40 до +200град |
| Застосування | гума, пластик, метал, дерево, скло, шкіра, вініл |
| Температура зберігання | від -5 до +35град |
| Склад | масло силіконове, суміш органічних розчинників, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442161 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10216025023 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031031 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085515 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094128 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
16 885 грн./шт
Варіанти цін
16 885 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 910283018052 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















