| Артикул товару | BT-0922 |
| Вага | 0,063кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р30 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0416 |
| Вага | 0,975кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000423куб.м |
| Різьба | м22 |
| Довжина перехідника | 450мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031047 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429032 |
| Тип | Круг для підрізання клеюмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984540073 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018049 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0438 |
| Вага | 1,378кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000558куб.м |
| Довжина перехідника | 600мм |
| Тип кріплення | sds max |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
389 грн./шт
Варіанти цін
389 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90239 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
281 грн./шт
Варіанти цін
281 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3906 |
| Тип | ножі для рубанка |
| Довжина | 82мм |
| Комплектація | Комплект |
| Сумісність | DCP580 ⁄ D26500 |
| Призначення | для рейсмусів та рубанків |
| Використовуються з | всеми рубанками с шириной барабана 82 м |
| Застосовуваність | ножі для рубанків |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE0892G |
| Тип | мішень -променевловлювач |
| Сумісність | DCE0811D1G |
| Призначення | для лазерів |
| Дальність дії | 50м |
| Клас водонепроникності | IP 54 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 399 грн./шт
Варіанти цін
7 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90351 |
| Тип | набір коронок BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці: коронки-ціфенбори - 7 шт.;. тримачи з центруючими свердлами - 2 шт.;. центруючі свердла - 2 шт.;. валіза - 1 шт. |
| Кількість в упаковці | 7 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46.5мм |
| Матеріал застосування | метал, нержавіюча сталь, кольорові метали, деревина |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
9 136 грн./шт
Варіанти цін
9 136 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-0008 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0928 |
| Вага | 0,055кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000254куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р120 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0907 |
| Вага | 0,035кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р100 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11139053030 |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085505 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085138 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 79568442113 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120159015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















