| Артикул товару | SD-5230 |
| Вага | 0,009кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3мм |
| Довжина свердла | 100мм |
| Довжина робочої частини | 66мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442160 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20504 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка кутова з розбірним корпусом - 1 шт., Бічна рукоятка - 1 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шпіндель квадрат 1 ⁄ 4 |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
1 793 грн./шт
Варіанти цін
1 793 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-4010 |
| Вага | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000253куб.м |
| Тип | рідкий/аерозоль |
| Робоча температура | від -20 до +60град |
| Застосування | універсальне |
| Температура зберігання | віж -5 до +35град |
| Склад | мінеральне мастило, дистиляти нафти, віддушка, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 159 грн./шт
Варіанти цін
1 159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0926 |
| Вага | 0,055кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000254куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р80 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11133053027 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5,8/3,2-3,0Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT5548 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 881 грн./шт
Варіанти цін
1 881 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWV9120 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Комплектація | 1 шт |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DWV902L, DWV902М |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
506 грн./шт
Варіанти цін
506 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-4014 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000075куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11127457030 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085573 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910283018174 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT4651 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 598 грн./шт
Варіанти цін
1 598 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2294 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Кількість | 10шт |
| Застосування | листова сталь ⁄ деревина ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектація | DT2160 ⁄ DT2177 ⁄ DT2165 ⁄ DT2163 ⁄ DT2050 |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS ⁄ HSS |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | пластиковий пенал |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Тип різання | прямий ⁄ криволінійний |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 50мм |
| Робоча довжина полотна | 74мм |
| Крок зубів | 3мм |
Характеристики
767 грн./шт
Варіанти цін
767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20713 |
| Тип | набір пиляльних полотен по деревині |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Комплектація | DT20706 ⁄ DT20704 ⁄ DT20701 |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 12зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
1 151 грн./шт
Варіанти цін
1 151 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF6202 |
| Вага | 0.66кг |
| Тип | насадка стрічкова |
| Комплектація | Насадка для подачі шурупів в стрічках. біта PH2 |
| Сумісність | DCF620 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
3 933 грн./шт
Варіанти цін
3 933 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6515 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 113мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 113мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 83мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 113мм |
| Довжина робоча | 83мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
188 грн./шт
Варіанти цін
188 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6766 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
18 585 грн./шт
Варіанти цін
18 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10215129019 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
8 751 грн./шт
Варіанти цін
8 751 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















