| Артикул товару | DXVC4001 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
1 155 грн./шт
Варіанти цін
1 155 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3714 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ мармур ⁄ граніт |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 110мм |
| Висота сегментів | 5мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 1.6мм |
| Сумісність з інструментом | DWC410 |
| Висота алмазного шару | 5мм |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
775 грн./шт
Варіанти цін
775 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20775 |
| Тип | полотно пиляльне універсальне |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пиляльне - 5 шт. |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Максимальна товщина матеріалу | 38.6мм |
Характеристики
6 195 грн./шт
Варіанти цін
6 195 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10170429021 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085416 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 99937359005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT5030 |
| Тип | свердла по металу |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 60мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | ступінчасте |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 972 грн./шт
Варіанти цін
2 972 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWS5022 |
| Тип | шина напрямна |
| Довжина | 1.5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCS579 ⁄ DCS520 ⁄ DWE576K ⁄ DWS5031 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
6 392 грн./шт
Варіанти цін
6 392 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE7027 |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DE7023 |
Характеристики
5 504 грн./шт
Варіанти цін
5 504 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 640 грн./шт
Варіанти цін
1 640 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-4006 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429038 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115546009 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17417109005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3559 |
| Тип | гайка притискна швидкознімна |
| Комплектація | . В упаковці |
| Призначення | для шліфувальних та поліровальних машин |
| Хвостовик | різьба М14 |
Характеристики
1 156 грн./шт
Варіанти цін
1 156 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWA4525IA |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали |
| Діаметр круга | 230мм |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Товщина | 3мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
161 грн./шт
Варіанти цін
161 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT43908 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 180мм |
| Діаметр зовнішній | 180мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
103 грн./шт
Варіанти цін
103 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0001 |
| Вага | 0,156кг |
| Об'єм | 0,000544куб.м |
| Тип | брусок для шліфування |
| Розмір | 85x165мм |
| Розміри | 85x165мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















