| Артикул товару | DT-1532 |
| Вага | 0,233кг |
| Об'єм | 0,002952куб.м |
| Тип | насадка пінна з бачком |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 необхідний перехідник dt-1533<br></p> |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Об'єм бачка | 500мл |
| Максимальний тиск | 195бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70787 |
| Тип | швидкозмінний вузол системи свердління №8 |
| Комплектація | двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт., пілотне свердло з зенкером №8 - 1 шт.,. біта Pz2, 25 мм. - 1 шт.; |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варіанти цін
1 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT40252 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | В комплекті - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина сегментів | 1.3мм |
| Серія | Extreme |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Товщина кола | 1.3мм |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варіанти цін
1 241 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20595 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь ⁄ чорний та кольоровий метал ⁄ кераміка ⁄ цегляна кладка ⁄ ПВХ |
| Посадковий отвір | 23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | MULTI MATERIAL |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6951 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26200 ⁄ D26204 ⁄ DCW600 ⁄ DCW604 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
772 грн./шт
Варіанти цін
772 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-4100 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000545куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 100мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11133048034 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094077 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17483522005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | ST-6004 |
| Вага | 0,025кг |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 грн./шт
Варіанти цін
5 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-3824 |
| Вага | 0,182кг |
| Об'єм | 0,000119куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 1.5-10мм |
| Шпиндель | 3/8" x 24 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
Варіанти цін
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
4 499 грн./шт
Варіанти цін
4 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8335 |
| Вага | 2,917кг |
| Об'єм | 0,000975куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-1221 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000255куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 2.0 - 13мм |
| Шпиндель | 1/2" x 20 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1535 |
| Вага | 0,445кг |
| Об'єм | 0,003011куб.м |
| Тип | Шланг високого тиску до мийок |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1515, dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516 |
| Максимальний тиск | 140бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158038 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 99568442027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















