| Артикул товару | DWS5030 |
| Тип | накладка лицьова |
| Довжина | 5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
983 грн./шт
Варіанти цін
983 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10216025018 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23/Hмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442013 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT2974 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 555мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 555мм |
| Застосування | Poroton Class 12 |
| Комплектація | Полотно пильне для цегли - 1 шт |
| Робоча довжина | 430мм |
| Призначення | полотна для ALLIGATOR® |
| Матеріал полотна | TCT |
| Тип полотна | полотно для пил ALLIGATOR |
| Матеріал зубів | TCT |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DWE 397 DWE 398 DWE 399 |
| Особливі властивості | продуктивність |
| Загальна довжина полотна | 555мм |
| Робоча довжина полотна | 430мм |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
5 273 грн./шт
Варіанти цін
5 273 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4952 |
| Тип | міксер |
| Довжина | 0.6м |
| Сумісність | DCD240 ⁄ DWD241 |
| Призначення | для дрилі-міксера |
| Хвостовик | різьба М14 |
| Діаметр хвостовика | 14мм |
Характеристики
1 726 грн./шт
Варіанти цін
1 726 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11115494009 |
| Тип | 1A1Rмм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 200342 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 198 грн./шт
Варіанти цін
1 198 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-4007 |
| Вага | 0,040кг |
| Матеріал | a 60 sbf |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Товщина круга | 1.2мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-6020 |
| Вага | 0,185кг |
| Об'єм | 0,000590куб.м |
| Тип | силікон |
| Робоча температура | від -40 до +200град |
| Застосування | гума, пластик, метал, дерево, скло, шкіра, вініл |
| Температура зберігання | від -5 до +35град |
| Склад | масло силіконове, суміш органічних розчинників, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 299050 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 655 грн./шт
Варіанти цін
1 655 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 19568442010 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
975 грн./шт
Варіанти цін
975 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-0045 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-4000 |
| Вага | 0,475кг |
| Об'єм | 0,001179куб.м |
| Тип | мастило |
| Робоча температура | від -5 до +35град |
| Застосування | універсальне |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | суміш органічних розчинників, парфумерно-косметична композиція, мастило моторне, газ-витискувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429037 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442090 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17483522005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | FS-0093 |
| Вага | 0,283кг |
| Об'єм | 0,000679куб.м |
| Тип | знежирювач |
| Робоча температура | від -5 до +35град |
| Застосування | метал, пластик, дерево, гума, скло, бетон |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | суміш органічних розчинників, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWH201D |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Бічна ручка з адаптером для підключення пилососа;. Гумовий телескопічний шланг;. Гофра для збору пилу - 2 шт;. Обмежувач глибини свердління. |
| Сумісність | перфоратори SDS + |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
4 646 грн./шт
Варіанти цін
4 646 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20595 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь ⁄ чорний та кольоровий метал ⁄ кераміка ⁄ цегляна кладка ⁄ ПВХ |
| Посадковий отвір | 23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | MULTI MATERIAL |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















