Цвяхи тип J довжиною 12 мм, для степлера ручного Light Duty, в упаковці 1000 шт STANLEY 1-SWK-BN050T
| Артикул товару | 1-SWK-BN050T |
| Гарантія | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429045 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DTLRA |
| Тип | насадка кутова LED |
| Комплектація | Насадка кутова LED - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варіанти цін
2 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DX7967 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали |
| Діаметр круга | 180мм |
| Діаметр зовнішній | 180мм |
| Товщина | 3мм |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | вигнутий |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
103 грн./шт
Варіанти цін
103 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-1623 |
| Вага | 0,624кг |
| Об'єм | 0,000447куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | 12x1.25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-5008 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,001004куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Кількість в упаковці | 500шт |
| Довжина заклепки | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-0092 |
| Вага | 0,205кг |
| Об'єм | 0,000553куб.м |
| Тип | очищувач |
| Робоча температура | від +10 до +30град |
| Застосування | метал, скло, пластик, кераміка, камінь |
| Температура зберігання | від -5 до +50град |
| Склад | суміш органічних розчинників, парафін, віддушка, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4577 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 154 грн./шт
Варіанти цін
1 154 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT2387 |
| Тип | полотна пиляльны універсальні |
| Довжина | 203мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 203мм |
| Застосування | багатошарові матеріали ⁄ метал |
| Комплектація | Полотно пильне універсальне біметалічне - 5 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 10-14 TPIмм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| TPI | 10зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 203мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 175мм |
| Крок зубів | 1.8мм |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20511 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 40мм |
| Кількість | 3шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 3 шт. |
| Робоча довжина | 18мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 40мм |
| Довжина робоча | 18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
87 грн./шт
Варіанти цін
87 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | Supreme-CompressorOil_VDL100 |
| Об'єм | 1л |
| Тип двигуна | компресорний |
| Застосування | компресорне масло |
| Комплектація | Пластикова пляшка ємністю 1 л |
| Тип мастила | мінеральне |
| Тип оливи | мінеральна |
Характеристики
| Артикул товару | STHT2-28043 |
Характеристики
| Артикул товару | FS-0001 |
| Вага | 0,950кг |
| Об'єм | 0,001418куб.м |
| Тип | мастило мінеральне 2т |
| Особливості | співвідношення 1:32 - 1:50 (20 мл мастила на 1000 мл бензина) |
| Країна-виробник | україна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 10115028015 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23/Hмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568443013 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 277871 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 745 грн./шт
Варіанти цін
1 745 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DE6950 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26200 ⁄ D26204 ⁄ DCW600 ⁄ DCW604 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
772 грн./шт
Варіанти цін
772 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0206 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,000653куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Кількість в упаковці | 6од. |
| Діаметр свердла | 10; 12; 16; 18; 20; 25мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085167 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 251223 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 075 грн./шт
Варіанти цін
2 075 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















