| Артикул товару | DT1950 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 36шт |
| Товщина полотна | 1мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.86мм |
| Ширина пропила | 1.86мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
869 грн./шт
Варіанти цін
869 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0020 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000305куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 10шт |
| Кількість | 10шт |
| Діаметр стрижня | 3мм |
| Діаметр вісі | 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0024 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158073 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5,8H/3,2-3,0мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11139053029 |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429036 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 99937362005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0035 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-4215 |
| Вага | 0,198кг |
| Об'єм | 0,000553куб.м |
| Тип | мастило |
| Робоча температура | від -30 до +150град |
| Застосування | для ланцюгів бензопил, електропил, с/г техніки, мотоциклів, тощо |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | мінеральне мастило, суміш розчинників, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8625 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4006 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | a 60 sbf |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Товщина круга | 1мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20563 |
| Тип | насадка для різання труб |
| Комплектація | Насадка для різання труб - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
1 170 грн./шт
Варіанти цін
1 170 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9576 |
| Тип | бур |
| Довжина | 300мм |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | Бур- 1 шт. |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | EXTREME 2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
896 грн./шт
Варіанти цін
896 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1555 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,004063куб.м |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 200бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FS-0098 |
| Вага | 0,131кг |
| Об'єм | 0,000293куб.м |
| Тип | розморожувач |
| Робоча температура | від -40град |
| Застосування | метал, пластик, гума |
| Температура зберігання | від -5 до +50град |
| Склад | синтетичне мастило, суміш органічних розчинників, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 11133048023 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5.8мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















