| Артикул товару | SD-5646 |
| Вага | 0,106кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000814куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 46мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3880 |
| Вага | 2,825кг |
| Об'єм | 0,001464куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 38мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 749 грн./шт
Варіанти цін
1 749 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-1032 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000347куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7.4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | синій, зелений, оранжевий, червоний, жовтий, рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-32100 |
| Вага | 2,642кг |
| Об'єм | 0,001328куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 32мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 799 грн./шт
Варіанти цін
1 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-3015 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000060куб.м |
| Діаметр свердла | 30мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0100 |
| Вага | 0,126кг |
| Матеріал | інструментальна сталь |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Покриття | хром |
| Висота скоби | від 4мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0726 |
| Вага | 4,200кг |
| Об'єм | 0,007557куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к320 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0720 |
| Вага | 7,150кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к100 |
| Ширина шкурки | 200мм |
| Довжина шкурки | 50м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0563 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000291куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к150 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5640 |
| Вага | 0,086кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000651куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5500 |
| Вага | 0,089кг |
| Об'єм | 0,000209куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 135мм |
| Довжина робочої частини | 85мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5435 |
| Вага | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 70мм |
| Довжина робочої частини | 40мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
18 грн./шт
Варіанти цін
18 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-1660 |
| Вага | 0,664кг |
| Об'єм | 0,000244куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-28100 |
| Вага | 2,160кг |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 28мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0380 |
| Вага | 0,290кг |
| Об'єм | 0,000864куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 120мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0352 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5702 |
| Вага | 0,423кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001607куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 102мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0154 |
| Вага | 0,184кг |
| Об'єм | 0,000214куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолета rt- 0120, rt- 0202 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 14мм |
| Перетин скоби | 1.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8102XM |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | коронка |
| Комплектація | Швидкознімний тримач у комплекті з центрувальним свердлом |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Діаметр закріплюваних цифенборів | 32-210мм |
| Наявність центруючого свердла | да |
Характеристики
715 грн./шт
Варіанти цін
715 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-0823 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















