| Артикул товару | SWF-1615 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0146 |
| Вага | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000120куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолета rt- 0120, rt- 0202 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6мм |
| Перетин скоби | 1.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-1001 |
| Вага | 0,117кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 1.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT40270 |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 0.82мм |
| Кут заточування | 25град |
| Геометрія зуба | ATB + R |
| Ширина пропила | 1.55мм |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5032 |
| Вага | 4,667кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3.2мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 65мм |
| Довжина робочої частини | 36мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 грн./шт
Варіанти цін
5 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-0011 |
| Вага | 0,136кг |
| Об'єм | 0,000251куб.м |
| Діаметр круга | 180, 230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5020 |
| Вага | 1,000кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2мм |
| Тип сталі | HSS |
| Довжина свердла | 49мм |
| Довжина робочої частини | 24мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5625 |
| Вага | 0,062кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5445 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-1640 |
| Вага | 0,506кг |
| Об'єм | 0,000166куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 16мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0594 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к600 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варіанти цін
19 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5995 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000051куб.м |
| Загальна довжина | 116мм |
| Застосування | дерево |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 90мм |
| Крок зуба | 2-3мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0031 |
| Вага | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Розмір | 300x210мм |
| Кількість в упаковці | 15од. |
| Зернистість | к80, к180, к320 |
| Розміри | 300x210мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0349 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000083куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-28100 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,001458куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 28мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-2040 |
| Вага | 0,650кг |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 20мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-3546 |
| Вага | 1,320кг |
| Об'єм | 0,000649куб.м |
| Діаметр свердла | 35мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
510 грн./шт
Варіанти цін
510 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-3023 |
| Вага | 0,420кг |
| Об'єм | 0,000309куб.м |
| Діаметр свердла | 30мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
230 грн./шт
Варіанти цін
230 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0569 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к400 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0566 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к240 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















