| Артикул товару | SD-4005 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000018куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Довжина свердла | 85мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0293 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 5, 6, 8мм |
| Довжина свердла | 76мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0723 |
| Вага | 5,450кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к180 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5602 |
| Вага | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000718куб.м |
| Тип | тримач |
| Різьба | 7/16” |
| Сумісність | для коронок від 32 до 102мм |
| Діаметр свердла | 6,5мм |
| Діаметр хвостовика | 12.5мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-26100 |
| Вага | 1,650кг |
| Об'єм | 0,004617куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 26мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
979 грн./шт
Варіанти цін
979 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5560_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
485 грн./шт
Варіанти цін
485 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9544 |
| Тип | бур |
| Довжина | 350мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 350мм |
| Робоча довжина | 290мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
853 грн./шт
Варіанти цін
853 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9516 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0376 |
| Вага | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000434куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0110 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Зернистість | к100 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1246 |
| Вага | 0,248кг |
| Об'єм | 0,000212куб.м |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-1011 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000103куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 110мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 10мм |
| Довжина бура | 110мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 190×30×1,5 мм, 50 зубів, 7500 об/хв INTERTOOL CT-3042
| Артикул товару | CT-3042 |
| Вага | 0,328кг |
| Об'єм | 0,000663куб.м |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 190мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 50 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8012 |
| Вага | 0,750кг |
| Об'єм | 0,000556куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1610 |
| Перетин дроту | 0.9x0.7мм |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7068 |
| Вага | 0,840кг |
| Об'єм | 0,000773куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для кирпича та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 68мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3260 |
| Вага | 1,600кг |
| Об'єм | 0,000823куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 32мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4948 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 5 шт |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
4 219 грн./шт
Варіанти цін
4 219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0394 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Висота | 64мм |
| Тип | свердло корончате для плитки |
| Діаметр свердла | 73мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
120 грн./шт
Варіанти цін
120 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5115 |
| Вага | 0,073кг |
| Об'єм | 0,000216куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 11.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 142мм |
| Довжина робочої частини | 94мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0286 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000051куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















