| Артикул товару | DT8939 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
989 грн./шт
Варіанти цін
989 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8925 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
558 грн./шт
Варіанти цін
558 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-2010 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0824 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Габаритні розміри | 110х75х54х25мм |
| Розмір | 110х75х54х25мм |
| Зернистість | 240 |
| Форма | трапеція |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT9637 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
76 грн./шт
Варіанти цін
76 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-1860 |
| Вага | 0,536кг |
| Об'єм | 0,000612куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 18мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0565 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000287куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к220 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2445 |
| Вага | 0,748кг |
| Об'єм | 0,000620куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 24мм |
| Довжина бура | 450мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5660 |
| Вага | 0,164кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001024куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 60мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5270 |
| Вага | 0,035кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 7мм |
| Довжина свердла | 156мм |
| Довжина робочої частини | 102мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0818 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Габаритні розміри | 110х75х54х25мм |
| Розмір | 110х75х54х25мм |
| Зернистість | 180 |
| Форма | трапеція |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
20 грн./шт
Варіанти цін
20 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | RT-0150 |
| Вага | 0,144кг |
| Об'єм | 0,000118куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолета rt- 0120, rt- 0202 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 10мм |
| Перетин скоби | 1.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5550_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 101мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 101мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 58мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 101мм |
| Довжина робоча | 58мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
248 грн./шт
Варіанти цін
248 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5540 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
836 грн./шт
Варіанти цін
836 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5539_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
93 грн./шт
Варіанти цін
93 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4907 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9653 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 125мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варіанти цін
203 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9651 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 130мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
178 грн./шт
Варіанти цін
178 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9553 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
406 грн./шт
Варіанти цін
406 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9546 |
| Тип | бур |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Робоча довжина | 550мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 441 грн./шт
Варіанти цін
1 441 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















