| Артикул товару | DT60831 |
| Тип | бур |
| Довжина | 670мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 670мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 550мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
5 989 грн./шт
Варіанти цін
5 989 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-4015 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000060куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5455 |
| Вага | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000129куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 95мм |
| Довжина робочої частини | 55мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0631 |
| Вага | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 310мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечник |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 6мм |
| Довжина бура | 310мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3005 |
| Вага | 0,612кг |
| Об'єм | 0,000591куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2280 |
| Вага | 1,118кг |
| Об'єм | 0,000990куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 22мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1640 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000324куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечник |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 16мм |
| Довжина бура | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-1007 |
| Вага | 0,145кг |
| Об'єм | 0,000226куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0431 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000107куб.м |
| Тип | перехідник для патрона |
| Тип кріплення | sds plus - м12 x 1.25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1040 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000347куб.м |
| Матеріал виготовлення | (ева) етиленвінілацетат |
| Особливості | світяться в темряві |
| Діаметр стрижня | 7.4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | прозорий, світяться у темряві |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0823 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к180 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0252 |
| Вага | 0,285кг |
| Об'єм | 0,001409куб.м |
| Кількість в наборі | 2од. |
| Тип | набір для встановлення замків |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | свердло корончате 54 мм, свердло спіральне 22 мм, шестигранник 4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3560 |
| Вага | 1,850кг |
| Об'єм | 0,001000куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 35мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5563 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
5 015 грн./шт
Варіанти цін
5 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5552 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 173 грн./шт
Варіанти цін
2 173 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5538 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 57мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 57мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 30мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 57мм |
| Довжина робоча | 30мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
736 грн./шт
Варіанти цін
736 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5060 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
575 грн./шт
Варіанти цін
575 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5036 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 49мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
191 грн./шт
Варіанти цін
191 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4928 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 52мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варіанти цін
1 918 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4923 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 39мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 39мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 342 грн./шт
Варіанти цін
1 342 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















