| Артикул товару | DT5545 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 80мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 212 грн./шт
Варіанти цін
1 212 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5054 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
383 грн./шт
Варіанти цін
383 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5049 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 101мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 101мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 58мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 101мм |
| Довжина робоча | 58мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
252 грн./шт
Варіанти цін
252 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90314 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90307 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9619 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 248 грн./шт
Варіанти цін
3 248 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9580 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
568 грн./шт
Варіанти цін
568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60822 |
| Тип | бур |
| Довжина | 340мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 340мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 655 грн./шт
Варіанти цін
3 655 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60812 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 248 грн./шт
Варіанти цін
3 248 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-4015 |
| Вага | 0,217кг |
| Об'єм | 0,000167куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWF-4515 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 45мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0104 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Зернистість | к40 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWH079D |
| Тип | система очищення для касетних фільтрів |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWH205DH ⁄ D25303DH ⁄ D25304DH |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | D25303DH, D25304DH, DWH205DH, DWH161 |
Характеристики
2 126 грн./шт
Варіанти цін
2 126 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9447-QZ |
| Тип | бур |
| Довжина | 570мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 570мм |
| Робоча довжина | 450мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
11 454 грн./шт
Варіанти цін
11 454 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60839 |
| Тип | бур |
| Довжина | 670мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 670мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 550мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
8 832 грн./шт
Варіанти цін
8 832 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60813 |
| Тип | бур |
| Довжина | 340мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 340мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 640 грн./шт
Варіанти цін
2 640 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-3080 |
| Вага | 1,988кг |
| Об'єм | 0,001188куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 30мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0721 |
| Вага | 7,750кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к120 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0718 |
| Вага | 9,250кг |
| Об'єм | 0,015730куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к80 |
| Ширина шкурки | 200мм |
| Довжина шкурки | 50м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0556 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000194куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к60 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















