| Артикул товару | SD-6001 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 77мм |
| Застосування | дерево і пластик |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Крок зуба | 2мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 2-15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-6040 |
| Вага | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Розмір | 105x280мм |
| Застосування | для попередньої обробки поверхні перед остаточним шліфуванням |
| Кількість в упаковці | шт |
| Зернистість | к400 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT9617 |
| Тип | бур |
| Довжина | 800мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 800мм |
| Робоча довжина | 750мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
6 013 грн./шт
Варіанти цін
6 013 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-20100 |
| Вага | 1,550кг |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 20мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
889 грн./шт
Варіанти цін
889 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-1010 |
| Вага | 0,649кг |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-4013 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000151куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-3515 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000050куб.м |
| Діаметр свердла | 35мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1646 |
| Вага | 0,338кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5490 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 9,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 125мм |
| Довжина робочої частини | 80мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5440 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000009куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5410 |
| Об'єм | 0,000034куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 35мм |
| Довжина робочої частини | 15мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5260 |
| Вага | 0,021кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 139мм |
| Довжина робочої частини | 91мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5025 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2.5мм |
| Тип сталі | HSS |
| Довжина свердла | 57мм |
| Довжина робочої частини | 30мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5070 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000028куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 7мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 109мм |
| Довжина робочої частини | 69мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5095 |
| Вага | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000024куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 9.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 125мм |
| Довжина робочої частини | 81мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-1860 |
| Вага | 0,741кг |
| Об'єм | 0,000248куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 18мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3116XM_25_1 |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Зернистість | 180мкм |
Характеристики
27 грн./шт
Варіанти цін
27 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5560 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 929 грн./шт
Варіанти цін
3 929 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5557 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 176 грн./шт
Варіанти цін
3 176 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5556_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
361 грн./шт
Варіанти цін
361 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















