| Артикул товару | DT5054 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
383 грн./шт
Варіанти цін
383 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90336 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 980 грн./шт
Варіанти цін
1 980 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90333 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90327 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90323 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9580 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
568 грн./шт
Варіанти цін
568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9572 |
| Тип | бур |
| Довжина | 1000мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 1000мм |
| Робоча довжина | 950мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 665 грн./шт
Варіанти цін
3 665 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9508 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
183 грн./шт
Варіанти цін
183 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60847 |
| Тип | бур |
| Довжина | 570мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 570мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 450мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
11 675 грн./шт
Варіанти цін
11 675 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60836 |
| Тип | бур |
| Довжина | 920мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 920мм |
| Робоча довжина | 800мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
8 325 грн./шт
Варіанти цін
8 325 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60833 |
| Тип | бур |
| Довжина | 570мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 570мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 450мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
5 787 грн./шт
Варіанти цін
5 787 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60829 |
| Тип | бур |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
4 568 грн./шт
Варіанти цін
4 568 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60807 |
| Довжина | 340мм |
| Загальна довжина | 340мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
Характеристики
1 624 грн./шт
Варіанти цін
1 624 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4945 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 5 штук |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 94мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 356 грн./шт
Варіанти цін
3 356 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-6005 |
| Вага | 0,041кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 4мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 5-75мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-6001 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 77мм |
| Застосування | дерево і пластик |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Крок зуба | 2мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 2-15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9617 |
| Тип | бур |
| Довжина | 800мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 800мм |
| Робоча довжина | 750мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
6 013 грн./шт
Варіанти цін
6 013 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
786 грн./шт
Варіанти цін
786 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-1010 |
| Вага | 0,649кг |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-3515 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000050куб.м |
| Діаметр свердла | 35мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















