| Артикул товару | 10170085479 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DWF4000250 |
| Довжина | 25мм |
| Комплектація | Картонна коробка. 1000 штук шурупів |
| Призначення | по металлу |
Характеристики
1 253 грн./шт
Варіанти цін
1 253 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DSTSX30SE |
| Комплектація | Упаковка 3000 шт |
| Довжина цвяха | 30мм |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
3 870 грн./шт
Варіанти цін
3 870 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 17015424010 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | ST-0009 |
| Вага | 0,073кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Діаметр круга | 115, 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0450 |
| Вага | 0,281кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Особливості | побідитова напайка |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 250мм |
| Ширина робочої частини | 14мм |
| Ширина основи | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1039 |
| Вага | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Особливості | світяться в темряві |
| Діаметр стрижня | 7.4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | прозорий, світиться у темряві |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6620 |
| Комплектація | Фреза - 5 шт. |
| Діаметр цанги | 1 ⁄ 8дюйм |
Характеристики
492 грн./шт
Варіанти цін
492 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 321926 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085343 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT30612 |
| Тип | круги абразивні шліфувальні пелюсткові |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Комплектація | Круг шліфувальний пелюстковий вигнутий - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | 60мкм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Призначення | нержавіюча сталь чорний метал та зварювальні шви |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | Extreme |
| Зерно | 60 |
Характеристики
362 грн./шт
Варіанти цін
362 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 13085129022 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 729 грн./шт
Варіанти цін
3 729 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-2065 |
| Вага | 0,186кг |
| Об'єм | 0,000293куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 65мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90017 |
| Комплектація | Пластиковый кейс, ключ. 6 шт. Цилиндрические фрезы: d= 6, 8, 10, 12, 16, 20 мм. 1 шт. Фасонная фреза с шарикоподшипником d=19,9 мм, 22°. 1 шт. Фасонная фреза с шарикоподшипником d=28,7 мм, 45°. 1 шт. Профильная фреза с шарикоподшипником d=27 мм, R 4 мм. 1 шт. Профильная фреза с шарикоподшипником d=22,22 мм, R 3,2 мм. 2 шт. Галтельная с шарикоподшипником d=19,5 и 25,5 мм, R 5 и R 8 мм. 1 шт. ″Ласточкин хвост″ d=14,3 мм, 14°. 2 шт. Конусные d=12,7 мм, 60° и 90°. 2 шт. Галтельные d=8 и 12 мм, R 4 и R 6 мм. 2 шт. Калевочные с шарикоподшипником d=22,7 и 28,6 мм, R 5 и R 8 мм. 1 шт. Калевочная d=21 мм, R 5 мм. 1 шт. Пазово-гребневая с шарикоподшипником d=31,8 мм. 1 шт. Четвертная с шарикоподшипником d=12,7 мм |
Характеристики
10 030 грн./шт
Варіанти цін
10 030 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442104 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085421 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085214 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DE6952 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26200 ⁄ D26204 ⁄ DCW600 ⁄ DCW604 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
773 грн./шт
Варіанти цін
773 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-70436 |
Характеристики



















