| Артикул товару | SD-1016 |
| Вага | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000159куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 160мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 10мм |
| Довжина бура | 160мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0516 |
| Вага | 0,049кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 160мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 5мм |
| Довжина бура | 160мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-0830 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-1646 |
| Вага | 0,338кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
150 грн./шт
Варіанти цін
150 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0570 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к600 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0554 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000291куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к40 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5220 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Твердость за шкалою Роквелла | 60-62HRC |
| Довжина | 85мм |
| Покриття | полірована сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 85мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 56мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
8 грн./шт
Варіанти цін
8 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0818 |
| Вага | 2,400кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к80 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-3010 |
| Вага | 0,616кг |
| Об'єм | 0,000484куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 230мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5010 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000019куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1мм |
| Тип сталі | HSS |
| Довжина свердла | 34мм |
| Довжина робочої частини | 12мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-2006 |
| Вага | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000186куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1480 |
| Вага | 0,460кг |
| Об'єм | 0,000594куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 14мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3040 |
| Вага | 0,968кг |
| Об'єм | 0,000521куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 30мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1580 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Тип | фільтр тонкого очищення |
| Різьба | 3/4" |
| Максимальний тиск | 12бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Властивості | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1509, dt-1515, dt-1517, wt-1509 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4015 |
| Вага | 0,161кг |
| Матеріал | a 46 sbf |
| Об'єм | 0,000172куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 230мм |
| Товщина круга | 1.6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20611 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 114мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 114мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 76мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 114мм |
| Довжина робоча | 76мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5549_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 57мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
238 грн./шт
Варіанти цін
238 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5535_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 34мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
75 грн./шт
Варіанти цін
75 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5054 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
383 грн./шт
Варіанти цін
383 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90336 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 980 грн./шт
Варіанти цін
1 980 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















