| Артикул товару | DT5542_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 39мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 39мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4947 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 5 штук |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
3 931 грн./шт
Варіанти цін
3 931 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4938 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 75мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
4 123 грн./шт
Варіанти цін
4 123 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20519 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 47мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 47мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
97 грн./шт
Варіанти цін
97 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6806 |
| Ширина | 40мм |
| Довжина | 250мм |
| Загальна довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Тип зубила | лопаткове |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варіанти цін
1 015 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90335 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 980 грн./шт
Варіанти цін
1 980 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90304 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90296 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9599 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 340 грн./шт
Варіанти цін
1 340 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9533 |
| Тип | бур |
| Довжина | 410мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 410мм |
| Робоча довжина | 350мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
833 грн./шт
Варіанти цін
833 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9530 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8923 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
406 грн./шт
Варіанти цін
406 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60823 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
4 365 грн./шт
Варіанти цін
4 365 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60810 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 046 грн./шт
Варіанти цін
3 046 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5320 |
| Вага | 0,200кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000238куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 205мм |
| Довжина робочої частини | 134мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-7180 |
| Вага | 0,662кг |
| Об'єм | 0,001198куб.м |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 180мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-2046 |
| Вага | 0,480кг |
| Об'єм | 0,000621куб.м |
| Діаметр свердла | 20мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
200 грн./шт
Варіанти цін
200 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-8712 |
| Вага | 0,217кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | для pt- 1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | BT-0108 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Зернистість | к80 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT60840 |
| Тип | бур |
| Довжина | 570мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 570мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 450мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
8 325 грн./шт
Варіанти цін
8 325 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















