| Артикул товару | DT9815 |
| Довжина | 160мм |
| Загальна довжина | 160мм |
| Комплектація | 10 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
Характеристики
1 298 грн./шт
Варіанти цін
1 298 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9593 |
| Тип | бур |
| Довжина | 1000мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 1000мм |
| Робоча довжина | 950мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 787 грн./шт
Варіанти цін
3 787 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9545 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
904 грн./шт
Варіанти цін
904 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9515 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
223 грн./шт
Варіанти цін
223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9446-QZ |
| Довжина | 920мм |
| Загальна довжина | 920мм |
| Робоча довжина | 800мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
Характеристики
6 499 грн./шт
Варіанти цін
6 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5235 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000024куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полированная сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 112мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 73мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 грн./шт
Варіанти цін
12 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-1423 |
| Вага | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000045куб.м |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0292 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4003 |
| Вага | 0,040кг |
| Матеріал | a 46 sbf |
| Об'єм | 0,000021куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Товщина круга | 1.6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4217 |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесина фанера ламинатМДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 2.5мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | HZ |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3.2мм |
| Посадковий отвір | 30мм |
Характеристики
7 511 грн./шт
Варіанти цін
7 511 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0379 |
| Вага | 0,274кг |
| Об'єм | 0,001135куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
379 грн./шт
Варіанти цін
379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-0830 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ST-0012 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000053куб.м |
| Різьба | м14 |
| Діаметр круга | 180-230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1221 |
| Вага | 0,104кг |
| Об'єм | 0,000196куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 210мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0570 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к600 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0554 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000291куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к40 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0415 |
| Вага | 0,520кг |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 280мм |
| Ширина робочої частини | 17мм |
| Ширина основи | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-2008 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 150мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.6мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0440 |
| Вага | 2,260кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000927куб.м |
| Довжина перехідника | 1000мм |
| Тип кріплення | sds max |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5010 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000019куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1мм |
| Тип сталі | HSS |
| Довжина свердла | 34мм |
| Довжина робочої частини | 12мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















