| Артикул товару | DT20601 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 60мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 60мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Робоча довжина | 14.6мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 60мм |
| Довжина робоча | 20мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
163 грн./шт
Варіанти цін
163 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4582 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 649 грн./шт
Варіанти цін
1 649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4518 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 130мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 130мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
426 грн./шт
Варіанти цін
426 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5544 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 128 грн./шт
Варіанти цін
1 128 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5052 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
322 грн./шт
Варіанти цін
322 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4933 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 93мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 93мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 93мм |
| Довжина робоча | 57мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 685 грн./шт
Варіанти цін
2 685 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4931 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 52мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 397 грн./шт
Варіанти цін
2 397 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4902 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 61мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
230 грн./шт
Варіанти цін
230 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90341 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
3 096 грн./шт
Варіанти цін
3 096 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90338 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
3 096 грн./шт
Варіанти цін
3 096 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90337 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 980 грн./шт
Варіанти цін
1 980 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90330 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варіанти цін
1 472 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90309 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9815 |
| Довжина | 160мм |
| Загальна довжина | 160мм |
| Комплектація | 10 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
Характеристики
1 298 грн./шт
Варіанти цін
1 298 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9593 |
| Тип | бур |
| Довжина | 1000мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 1000мм |
| Робоча довжина | 950мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 787 грн./шт
Варіанти цін
3 787 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9545 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
904 грн./шт
Варіанти цін
904 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9515 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
223 грн./шт
Варіанти цін
223 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9446-QZ |
| Довжина | 920мм |
| Загальна довжина | 920мм |
| Робоча довжина | 800мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
Характеристики
6 499 грн./шт
Варіанти цін
6 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5235 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000024куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полированная сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 112мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 73мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 грн./шт
Варіанти цін
12 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-0430 |
| Вага | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















