| Артикул товару | DT90315 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90300 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варіанти цін
1 066 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1940 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | дерево повторно используемое дерево МДФ ДСПфанера ДВП;дерево повторно використане дерево МДФ ДСП фанера ДВП |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 30шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
922 грн./шт
Варіанти цін
922 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9534 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
883 грн./шт
Варіанти цін
883 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8933 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
781 грн./шт
Варіанти цін
781 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8914 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
448 грн./шт
Варіанти цін
448 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60818 |
| Тип | бур |
| Довжина | 920мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 920мм |
| Робоча довжина | 800мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
5 178 грн./шт
Варіанти цін
5 178 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6684 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 120мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 120мм |
| Довжина робоча | 80мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
224 грн./шт
Варіанти цін
224 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SWB-1430 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000158куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0126 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000064куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT1089 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно используемое дерево;дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно використовується дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.6мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 2.3мм |
| Ширина пропила | 2.3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | FT |
Характеристики
3 181 грн./шт
Варіанти цін
3 181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 899 грн./шт
Варіанти цін
1 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-6150 |
| Вага | 0,595кг |
| Об'єм | 0,001318куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 150мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1631 |
| Вага | 0,232кг |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 310мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 16мм |
| Довжина бура | 310мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 250×30×1,7 мм, 40 зубів, 5400 об/хв INTERTOOL CT-3051
| Артикул товару | CT-3051 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Швидкість обертання | 5400об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 250мм |
| Товщина диска | 1.7мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2.4мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5265 |
| Вага | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000005куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полірована сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6,5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 148мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 97мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-4011 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | a 36 rbf |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Товщина круга | 1.6мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0368 |
| Вага | 0,101кг |
| Об'єм | 0,000284куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 50мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5026 |
| Тип | свердла по металу |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 60мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | ступінчасте |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 438 грн./шт
Варіанти цін
1 438 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4792 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
974 грн./шт
Варіанти цін
974 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















