| Артикул товару | DT4965 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
623 грн./шт
Варіанти цін
623 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6979 |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 300мм |
| Загальна довжина | 300мм |
| Комплектація | Кількість штук в комплекті - 1. |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
1 929 грн./шт
Варіанти цін
1 929 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1940 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | дерево повторно используемое дерево МДФ ДСПфанера ДВП;дерево повторно використане дерево МДФ ДСП фанера ДВП |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 30шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
922 грн./шт
Варіанти цін
922 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6684 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 120мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 120мм |
| Довжина робоча | 80мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
224 грн./шт
Варіанти цін
224 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1089 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно используемое дерево;дерево фанера ДСП ДВП МДФ повторно використовується дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.6мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | FT |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 2.3мм |
| Ширина пропила | 2.3мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | FT |
Характеристики
3 181 грн./шт
Варіанти цін
3 181 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
5 608 грн./шт
Варіанти цін
5 608 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0368 |
| Вага | 0,101кг |
| Об'єм | 0,000284куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0822 |
| Вага | 1,450кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к150 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8016 |
| Вага | 0,900кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1610 |
| Перетин дроту | 0.9x0.7мм |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-2823 |
| Вага | 0,383кг |
| Об'єм | 0,000382куб.м |
| Діаметр свердла | 28мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 250×30×1,7 мм, 40 зубів, 5400 об/хв INTERTOOL CT-3051
| Артикул товару | CT-3051 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Швидкість обертання | 5400об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 250мм |
| Товщина диска | 1.7мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2.4мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5295 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000185куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 9,5мм |
| Довжина свердла | 175мм |
| Довжина робочої частини | 115мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90241 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по дереву - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
365 грн./шт
Варіанти цін
365 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20606 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 94.5мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 94.5мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 56мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 94.5мм |
| Довжина робоча | 56мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
211 грн./шт
Варіанти цін
211 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4582 |
| Тип | свердла по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло Форстнера - 1 штука |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | форстнера |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 649 грн./шт
Варіанти цін
1 649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4516 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 165мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 165мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 112мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 165мм |
| Довжина робоча | 112мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
305 грн./шт
Варіанти цін
305 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5563_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
619 грн./шт
Варіанти цін
619 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5562_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
589 грн./шт
Варіанти цін
589 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5543_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
124 грн./шт
Варіанти цін
124 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















