| Артикул товару | SD-0344 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000053куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0013 |
| Вага | 0,127кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Кількість в упаковці | 13од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1.5-6.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0924 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000276куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Довжина | 100*70*25мм |
| Розмір | 100х70х25мм |
| Зернистість | 240 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0908 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Розмір | 100х70х25мм |
| Зернистість | 80 |
| Розміри | 100*70*25мм |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1831 |
| Вага | 0,274кг |
| Об'єм | 0,000351куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 310мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 18мм |
| Довжина бура | 310мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-22100 |
| Вага | 1,500кг |
| Об'єм | 0,000821куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 22мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5432 |
| Вага | 4,333кг |
| Об'єм | 0,000007куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,2мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 65мм |
| Довжина робочої частини | 35мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5295 |
| Вага | 0,065кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000185куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 9,5мм |
| Довжина свердла | 175мм |
| Довжина робочої частини | 115мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1021 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12од. |
| Колір | жовтий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Вага упаковки | 0.275кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5125 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000255куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 12.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 151мм |
| Довжина робочої частини | 101мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0418 |
| Вага | 0,500кг |
| Матеріал | сталь 40cr |
| Об'єм | 0,000220куб.м |
| Довжина перехідника | 200мм |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8320 |
| Вага | 1,675кг |
| Об'єм | 0,000531куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4784 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
627 грн./шт
Варіанти цін
627 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4762 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
192 грн./шт
Варіанти цін
192 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4876 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині ополубочне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 121 грн./шт
Варіанти цін
1 121 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4875 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
914 грн./шт
Варіанти цін
914 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4514 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 107мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 160мм |
| Довжина робоча | 107мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
209 грн./шт
Варіанти цін
209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4510 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 90мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 90мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
127 грн./шт
Варіанти цін
127 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4509 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 130мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 130мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 130мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
114 грн./шт
Варіанти цін
114 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4504 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 80мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 52мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
64 грн./шт
Варіанти цін
64 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















