| Артикул товару | SD-0342 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000033куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5075 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000024куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 7.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 109мм |
| Довжина робочої частини | 69мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0013 |
| Вага | 0,127кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Кількість в упаковці | 13од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1.5-6.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0811 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 110мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 8мм |
| Довжина бура | 110мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0339 |
| Вага | 0,286кг |
| Об'єм | 0,002457куб.м |
| Тип | циркуль до дриля для різання плитки |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, пластику |
| Хвостовик | циліндричний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Диск по деревині, з твердосплавними напайками, 210×30×1,5 мм, 40 зубів, 6800 об/хв INTERTOOL CT-3023
| Артикул товару | CT-3023 |
| Вага | 0,378кг |
| Об'єм | 0,000396куб.м |
| Швидкість обертання | об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 210мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8014 |
| Вага | 0,833кг |
| Об'єм | 0,000639куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1610 |
| Перетин дроту | 0.9x0.7мм |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0370 |
| Вага | 0,131кг |
| Об'єм | 0,000266куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 55мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4503 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 70мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 70мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 70мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
61 грн./шт
Варіанти цін
61 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5553 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 340 грн./шт
Варіанти цін
2 340 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5062 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 98мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
635 грн./шт
Варіанти цін
635 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4960 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4943 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 87мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
5 561 грн./шт
Варіанти цін
5 561 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6802 |
| Ширина | 20мм |
| Довжина | 250мм |
| Загальна довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT90322 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варіанти цін
1 269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT1956 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево повторно используемое дерево МДФ ДСПфанера ДВП;дерево повторно використане дерево МДФ ДСП фанера ДВП |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Максимальна швидкість обертів | 6000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3мм |
| Ширина пропила | 3мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 6000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 379 грн./шт
Варіанти цін
1 379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5997 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | дерево і пластик |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 2.5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-6007 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 77мм |
| Застосування | метал |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Крок зуба | 1.2мм |
| Максимальна товщина сталі/алюмінію/деревини | 1-3мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 951 грн./шт
Варіанти цін
2 951 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















