| Артикул товару | DT4774 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
335 грн./шт
Варіанти цін
335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20610 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 111мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 111мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 73мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 111мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-4023 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000893куб.м |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4649 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 480 грн./шт
Варіанти цін
1 480 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4512 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 155мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 155мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 102мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 155мм |
| Довжина робоча | 102мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
160 грн./шт
Варіанти цін
160 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT5553 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 72мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 340 грн./шт
Варіанти цін
2 340 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4934 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 101мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 101мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 58мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 101мм |
| Довжина робоча | 63мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 972 грн./шт
Варіанти цін
2 972 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4832 |
| Довжина | 160мм |
| Загальна довжина | 160мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cверлo по деревені перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 160мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 160мм |
| Довжина робоча | 160мм |
Характеристики
267 грн./шт
Варіанти цін
267 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6932 |
| Ширина | 75мм |
| Довжина | 521мм |
| Загальна довжина | 521мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 28 мм |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
4 061 грн./шт
Варіанти цін
4 061 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6809 |
| Ширина | 36мм |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 30 мм |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
2 538 грн./шт
Варіанти цін
2 538 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT6802 |
| Ширина | 20мм |
| Довжина | 250мм |
| Загальна довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9633 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варіанти цін
71 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT8922 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
396 грн./шт
Варіанти цін
396 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT60842 |
| Тип | бур |
| Довжина | 570мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 570мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 450мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
10 355 грн./шт
Варіанти цін
10 355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT9620 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 320 грн./шт
Варіанти цін
1 320 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT70829 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 7шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір свердел по металу 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 8 |
| Довжина загальна | 61.75мм |
| Довжина робоча | 33.43мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | касета |
Характеристики
1 023 грн./шт
Варіанти цін
1 023 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-5806 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло-фреза |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Довжина свердла | 88мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0128 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000096куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 8мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4873 |
| Тип | свердла по деревені |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
851 грн./шт
Варіанти цін
851 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















