3 689 грн./шт
Варіанти цін
3 689 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SD-0626 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000226куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 260мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 6мм |
| Довжина бура | 260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0714 |
| Вага | 9,500кг |
| Об'єм | 0,019800куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к40 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5055 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000003куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 93мм |
| Довжина робочої частини | 57мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5448 |
| Вага | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000114куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4,8мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 85мм |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
33 грн./шт
Варіанти цін
33 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | CT-4014 |
| Вага | 0,115кг |
| Матеріал | a 46 sbf |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 180мм |
| Товщина круга | 2мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-2840 |
| Вага | 0,860кг |
| Об'єм | 0,000374куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 28мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SDM-1440 |
| Вага | 0,440кг |
| Об'єм | 0,000259куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 14мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5060 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000003куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 93мм |
| Довжина робочої частини | 57мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 грн./шт
Варіанти цін
12 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FS-9015 |
| Вага | 5,250кг |
| Об'єм | 0,007657куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1033 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7.4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | срібло, золото, червоний, бузковий, зелений, синій |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4777 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
396 грн./шт
Варіанти цін
396 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4774 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
335 грн./шт
Варіанти цін
335 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20610 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 111мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 111мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 73мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 111мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT20609 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 105мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 105мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 67мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 105мм |
| Довжина робоча | 67мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
240 грн./шт
Варіанти цін
240 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | SW-4023 |
| Вага | 0,710кг |
| Об'єм | 0,000893куб.м |
| Діаметр свердла | 40мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4649 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 480 грн./шт
Варіанти цін
1 480 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT4512 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 155мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 155мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 102мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 155мм |
| Довжина робоча | 102мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
160 грн./шт
Варіанти цін
160 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT3118XM_25_1 |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Зернистість | 320мкм |
Характеристики
27 грн./шт
Варіанти цін
27 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення



















