| Артикул товару | MT-0845 |
| Вага | 0,318кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варіанти цін
209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-0843 |
| Вага | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
115 грн./шт
Варіанти цін
115 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-0823 |
| Вага | 0,166кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Ширина стрічки | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
