| Артикул товару | DCLE34031N |
| Вага | 2.9кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 40м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
24 799 грн./шт
Варіанти цін
24 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCLE14201RB |
| Вага | 0.77кг |
| Живлення | Вбудований Li-Ion акумулятор |
| Комплектація | USB-C зарядний кабель - 1 шт. Компактний м’який чохол - 1 шт. Металева пластина для кріплення на стіну (монтажна пластина) - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 399 грн./шт
Варіанти цін
15 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCLE14201GB |
| Вага | 0.82кг |
| Живлення | Вбудований Li-Ion акумулятор |
| Комплектація | USB-C зарядний кабель - 1 шт. Компактний м’який чохол - 1 шт. Металева пластина для кріплення на стіну (монтажна пластина) - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 45м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 499 грн./шт
Варіанти цін
18 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3068 |
| Вага | 0,165кг |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCLE34035B |
| Вага | 1.8кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування - 1 шт. Стельовий кронштейн - 1 шт. Мішень - 1 шт. Елементи живлення для пульта дистанційного керування - 2 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 80м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 3град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
53 199 грн./шт
Варіанти цін
53 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT77499-1 |
| Гарантія | 24 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE088NG18 |
| Вага | 3.6кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Лазерна мішень – 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 499 грн./шт
Варіанти цін
19 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3052 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,002313куб.м |
| Габаритні розміри | 90*69*111мм |
| Особливості | діапазон 360° |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 4сек |
| Довжина лазерної хвилі | 635нм |
| Ширина лінії лазера | 3 мм / 5 м |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | ±0,5мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Різьба для штативу | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE34021N |
| Вага | 2.74кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Мішень-променевловлювач - 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 55м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варіанти цін
16 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE089D1G |
| Вага | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Трипроменевий лазер з інтегрованою поворотною платформою - 1 шт. Адаптер для кріплення на стіну - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Мішень-променевловювач - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
32 299 грн./шт
Варіанти цін
32 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCLE34035D1 |
| Вага | 1.8кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Пульт дистанційного керування - 1 шт. Стельовий кронштейн - 1 шт. Мішень - 1 шт. Елементи живлення для пульта дистанційного керування - 2 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 80м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 3град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
57 499 грн./шт
Варіанти цін
57 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT77498-1 |
| Гарантія | 24 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-77356 |
Характеристики
45 049 грн./шт
Варіанти цін
45 049 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3066 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,004760куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE089NG18 |
| Вага | 3.8кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Рівень лазерний лінійний - 1 шт. Лазерна мішень - 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу - 1 шт. Чемодан системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Кількість точок | 3шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
30 399 грн./шт
Варіанти цін
30 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Показати ще
