| Артикул товару | MT-3057 |
| Вага | 1,020кг |
| Об'єм | 0,004284куб.м |
| Габаритні розміри | 106*84*107мм |
| Особливості | діапазон 360° |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 5сек |
| Довжина лазерної хвилі | 635нм |
| Ширина лінії лазера | 3 мм / 5 м |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | +/-0,5мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Різьба для штативу | 1/4'' |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DW088K |
| Вага | 0.75кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Батареї тип АА - 3 шт. Монтажне пристосування - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 10м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE074D1R |
| Вага | 4.5кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion 2 Аг |
| Комплектація | Детектор променя - 1 шт. Кріплення на стіну - 1 шт. Мішень - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Акумулятор 18В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Робочий діапазон | 45м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 1шт |
| Робочий діапазон (з детектором) | 450м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | ротаційний |
| Кут самовирівнювання | 5град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
55 199 грн./шт
Варіанти цін
55 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DW088CG |
| Вага | 1.7кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Стельовий кронштейн. Батареї тип АА - 3 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 30м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 299 грн./шт
Варіанти цін
11 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE079D1R |
| Вага | 4.5кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion 2 Аг |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування - 1 шт. Детектор променя - 1 шт. Кріплення на стіну - 1 шт. Мішень - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Акумулятор 18В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Робочий діапазон | 60м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 1шт |
| Робочий діапазон (з детектором) | 600м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | ротаційний |
| Кут самовирівнювання | 5град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Кількість точок | 1шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
88 499 грн./шт
Варіанти цін
88 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE0811D1R |
| Вага | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12В Li-Ion |
| Комплектація | Валіза - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
26 699 грн./шт
Варіанти цін
26 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE079D1G |
| Вага | 4.5кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion 2 Аг |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування - 1 шт. Детектор променя - 1 шт. Кріплення на стіну - 1 шт. Мішень - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Акумулятор 18В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Робочий діапазон | 76м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 1шт |
| Робочий діапазон (з детектором) | 600м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | ротаційний |
| Кут самовирівнювання | 5град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Кількість точок | 1шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
101 999 грн./шт
Варіанти цін
101 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3009 |
| Вага | 1,565кг |
| Об'єм | 0,009972куб.м |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 15сек |
| Довжина лазерної хвилі | 650нм |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | ± 0.2мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Електроживлення | 3 батарейки x 1,5 В (АА), Li-ion АКБ |
| Різьба для штативу | 5/8" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DW0822 |
| Вага | 0.79кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Лазерний рівень. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | комбінований |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Кількість точок | 2шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 799 грн./шт
Варіанти цін
15 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE088D1G18 |
| Вага | 4.4кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Лазерна мета - 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Ач – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 699 грн./шт
Варіанти цін
23 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCLE34031D1 |
| Вага | 3.7кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Ач – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 40м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 199 грн./шт
Варіанти цін
29 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE089D1G18 |
| Вага | 4.5кг |
| Живлення | 10.8/12/18B XR Li-Ion |
| Комплектація | Рівень лазерний лінійний - 1 шт. Лазерна мішень - 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Ач - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан системи TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
34 699 грн./шт
Варіанти цін
34 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE0811D1G |
| Вага | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12В Li-Ion |
| Комплектація | Валіза - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
31 199 грн./шт
Варіанти цін
31 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DW0811 |
| Вага | 0.65кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 1 |
| Кількість променів | 2 |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 799 грн./шт
Варіанти цін
15 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
