| Артикул товару | MT-1008 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001300куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 80см |
| Тип | рівень спеціальний |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1270 |
| Вага | 0,615кг |
| Об'єм | 0,001500куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1000мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1268 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,001200куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 60мм |
| Висота | 20мм |
| Довжина рівня | 800мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1510 |
| Вага | 0,970кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 100см |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
789 грн./шт
Варіанти цін
789 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1465 |
| Вага | 0,312кг |
| Об'єм | 0,002600куб.м |
| Тип | рівень водяній |
| Довжина шлангу | 15м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1560 |
| Вага | 0,475кг |
| Об'єм | 0,000692куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 600мм |
| Тип | рівень будівельний ударний |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1134 |
| Вага | 0,590кг |
| Об'єм | 0,001200куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1133 |
| Вага | 0,477кг |
| Об'єм | 0,000960куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1132 |
| Вага | 0,335кг |
| Об'єм | 0,000720куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1131 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2115 |
| Вага | 1,004кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1280 |
| Вага | 1,205кг |
| Об'єм | 0,003935куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 2000мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1275 |
| Вага | 0,851кг |
| Об'єм | 0,002250куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1500мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1506 |
| Вага | 0,573кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
539 грн./шт
Варіанти цін
539 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1222 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000643куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
265 грн./шт
Варіанти цін
265 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2015 |
| Вага | 0,964кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
569 грн./шт
Варіанти цін
569 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1512 |
| Вага | 1,105кг |
| Об'єм | 0,002730куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 1200мм |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1224 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2010 |
| Вага | 0,750кг |
| Об'єм | 0,002078куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1272 |
| Вага | 0,702кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1200мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
