| Артикул товару | 1-42-919 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1112 |
| Вага | 0,650кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 120см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
419 грн./шт
Варіанти цін
419 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-43-679 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE0811D1R |
| Вага | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12В Li-Ion |
| Комплектація | Валіза - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
26 699 грн./шт
Варіанти цін
26 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT42559-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-537 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-649 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-549 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43115 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-558 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE079D1G |
| Вага | 4.5кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion 2 Аг |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування - 1 шт. Детектор променя - 1 шт. Кріплення на стіну - 1 шт. Мішень - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Акумулятор 18В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Робочий діапазон | 76м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 1шт |
| Робочий діапазон (з детектором) | 600м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | ротаційний |
| Кут самовирівнювання | 5град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Кількість точок | 1шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
101 999 грн./шт
Варіанти цін
101 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2125 |
| Вага | 1,750кг |
| Об'єм | 0,005149куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 2500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3009 |
| Вага | 1,565кг |
| Об'єм | 0,009972куб.м |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 15сек |
| Довжина лазерної хвилі | 650нм |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | ± 0.2мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Електроживлення | 3 батарейки x 1,5 В (АА), Li-ion АКБ |
| Різьба для штативу | 5/8" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1010 |
| Вага | 0,660кг |
| Об'єм | 0,000120куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 100см |
| Тип | рівень спеціальний |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1234 |
| Вага | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1264 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000600куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 400мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1106 |
| Вага | 0,304кг |
| Об'єм | 0,000923куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 60см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2031 |
| Вага | 1,900кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 3000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Довжина правила | 3000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-43172 |
| Довжина | 1800мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | немає |
| Похибка | +/-0,5мм/м |
Характеристики
4 700 грн./шт
Варіанти цін
4 700 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1108 |
| Вага | 0,477кг |
| Об'єм | 0,000960куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 80см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





