| Артикул товару | MT-3063 |
| Вага | 0,181кг |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Різьба | 1/4" |
| Висота в розкладеному вигляді | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 400 мм з двома капсулами STANLEY FMHT42553-1
| Артикул товару | FMHT42553-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-77356 |
Характеристики
45 049 грн./шт
Варіанти цін
45 049 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-3066 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,004760куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-130 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3012 |
| Вага | 3,380кг |
| Об'єм | 0,025183куб.м |
| Висота | 0,95-1,65м |
| Різьба | 5/8" |
| Висота в розкладеному вигляді | 1.65м |
| Комплектація | плечовий ремінь для транспортування |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE089NG18 |
| Вага | 3.8кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Рівень лазерний лінійний - 1 шт. Лазерна мішень - 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу - 1 шт. Чемодан системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Кількість точок | 3шт |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
30 399 грн./шт
Варіанти цін
30 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1120 |
| Вага | 1,070кг |
| Об'єм | 0,002760куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 2000мм |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
549 грн./шт
Варіанти цін
549 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-42-074 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3057 |
| Вага | 1,020кг |
| Об'єм | 0,004284куб.м |
| Габаритні розміри | 106*84*107мм |
| Особливості | діапазон 360° |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 5сек |
| Довжина лазерної хвилі | 635нм |
| Ширина лінії лазера | 3 мм / 5 м |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | +/-0,5мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Різьба для штативу | 1/4'' |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-637 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1006 |
| Вага | 0,446кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 60см |
| Тип | рівень спеціальний |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1506 |
| Вага | 0,573кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
539 грн./шт
Варіанти цін
539 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DW096PK |
| Вага | 1.85кг |
| Комплектація | Міцна 2.44 м алюмінієва лінійка - 1 шт. Алюмінієвий штатив - 1 шт. Висок - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | оптичний |
| Кут самовирівнювання | 1град |
| Кратність збільшення | 26х |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 599 грн./шт
Варіанти цін
28 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-43248 |
| Довжина | 1200мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | немає |
| Похибка | +/-0,5мм/м |
Характеристики
3 760 грн./шт
Варіанти цін
3 760 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-43224 |
| Довжина | 600мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | немає |
| Похибка | +/-0.5мм/м |
Характеристики
2 820 грн./шт
Варіанти цін
2 820 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-42-065 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-430 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3065 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000331куб.м |
| Особливості | магнітний |
| Різьба | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





