| Артикул товару | MT-2006 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Довжина | 1000мм |
| Довжина лінійки | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
Варіанти цін
76 грн. /шт
89 грн.
-15%
Економія 13 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | MT-0010 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000582куб.м |
| Регулювання ширини | до 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
239 грн./шт
Варіанти цін
239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2005 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000015куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Довжина | 500мм |
| Довжина лінійки | 500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2004 |
| Вага | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000086куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина | 500мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
135 грн./шт
Варіанти цін
135 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2000 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
